A A A

Autoritest

VANO ALLSALU

KUNSTIKESKUS.EE toimetaja/ Sally Stuudio õppejõud, maalikunstnik (EKL liige 1992. aastast), töötanud kunstiõppejõuna Eesti Kunstiakadeemias ja Tallinna Ülikoolis, kunsti e-õppematerjalide autor.

 

KRISTA AREN

Disainer, Tallinna Ülikooli dotsent. Raul Vaiksoo Arhitektuuribüroo juhatuse liige ja interjööri disainer. MTÜ Arhitektuuripärandi Sõprade Seltsi liige.

 

TAIRI KARAFIN

Jõhvi Gümnaasiumi kunsti- ja joonestamisõpetaja, Kohtla-Järve Ühisgümnaasiumi keelekümblus – kunstiõpetaja gümnaasiumiastmes, Ahtme Kunstide Kooli kunstiõpetaja.

 

EVE KIILER

Aalto Ülikooli Kunsti ja Disaini Kooli doktorant, kunstnik ja mitmete kunstiprojektide kuraator, Põhikooli ja gümnaasiumi kunsti ainekava töörühma liige.

 

ANNELY KÖSTER

MA (sotsiaalteadused) – Sally Stuudio direktor, Koolinoorte kaasaegse kunsti triennaali Eksperimenta! direktor, Põhikooli ja gümnaasiumi riikliku kunsti ainekava töörühma juht.

 

ANNE SUSANNA LINDSTRÖM

MA (kunstipedagoogika) – Eesti Kunstiakadeemia Kunstipedagoogika osakonna dotsent, Helsingi Aalto Ülikooli doktorant, Helsingi Vuosaari põhikooli kunstiõpetaja/kunstilektor, Põhikooli ja gümnaasiumi kunsti ainekava töörühma liige.

 

ANNELI PORRI

BA (kunstiteadused) – Eesti Kunstiakadeemia fotograafia osakonna külalisdotsent, kaasaegse kunsti kriitik ja kuraator; Tallinna Ülikooli kultuuriteaduse magistrand.

 

MARTIN PÄRN

MA (tööstusdisain) – Eesti Kunstiakadeemia strateegilise disaini külalisprofessor, Eesti Kunstiakadeemia ja Tallinna Tehnikaülikooli ühisõppekava Design & Engineering juht, Iseasi disainibüroo juhtivpartner.

 

PIIBE PIIRMA

Eesti Kunstiakadeemia digitaalmeedia õppejõud, Eesti Kunstiakadeemia doktorant, disainer, meediakunstnik ja meediakunsti kuraator (festival Plektrum).

 

INDREK RAUDSEPP

Tabasalu Ühisgümnaasiumi kunstiõpetaja/pedagoog- metoodik, kunsti tööraamatute ja töövihikute autor, üleriigiliste õpilastööde näituste kujundaja, Põhikooli ja gümnaasiumi kunsti ainekava töörühma liige.

 

ALGE SARD

MA (haridusteadused) – Tantsu- ja Kunstikool Athena kunstiõpetaja, MTÜ Loominguline Selts Athena Maja juhatuse liige.

 

JANE SUVISTE

MA (uusmeedia, interaktiivne multimeedia) – Eesti Kunstiakadeemia BA kunstiõpetus ja joonestamine, Tallinna Ülikooli meediakunstnik, Tallinna Ülikooli kunstiõpetuse MA videotöötluse õppejõud ja kujundaja.

 

DIANA TAMM

MA (kunstiteadused) – Eesti Disainikeskuse projektijuht, IDE:disaini ja tootearenduse töötubade väljatöötaja ja koordinaator, Noorte Leiutajate Suvekooli kaaskorraldaja.

 

HEIE TREIER

PhD (kunstiteadused) – Tallinna Ülikooli Kunstide Instituudi kunstiosakonna dotsent, ajakirja Kunst.ee toimetaja.

 

JANE REMM

MA (interdistsiplinaarsed kunstid) – kunstnik, Sally Stuudio kunstiõpetaja, Koolinoorte Kaasaegse Kunsti Trienaali Eksperimenta! Koordinaator, Tallinna Ülikooli andragoogika magistrand.